Salvador Dalí
Homage to Philosophy
Id: 352701
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 2477x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 83