Salvador Dalí
Hořící žirafa
Id: 26701
litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 51 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6458x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč