Salvador Dalí
Hořící žirafy
Id: 28601
itografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 6975x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč