Salvador Dalí
Koncert
Id: 1504203
litografie/ruční papír, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 9850x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč