Salvador Dalí
Koncert
Id: 54701
litografie/ruční papír, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 6660x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
33 200 Kč
Příhozy: 60