Salvador Dalí
Královský tanec
Id: 451302
barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele
zobrazeno: 4018x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč