Pablo Picasso
La Celestine
Id: 427604
lept/ruční papír, rozměr listu 20,5 x 16,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch
zobrazeno: 1643x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
74 900 Kč
Příhozy: 60