Salvador Dalí
La Fecundidad
Id: 386603
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice č.A147, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 1555x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč