Salvador Dalí
La Fecundidad
Id: 429501
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 17 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 689x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
16 000 Kč