Salvador Dalí
Lévi
Id: 482901
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu Dvanáct kmenů izraelských, vydáno k 25. výročí vzniku státu Izrael, reference: Albert Field 78-72-6-1
zobrazeno: 3702x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 001 Kč