Salvador Dalí
Minotaurus
Id: 478001
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, zpěv 12, Peklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 906x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč