Salvador Dalí
Nadčasový
Id: 10604
litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 47,5 cm, signováno uprostřed dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2425x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
20.1.2016, 22:33:00
20.1.2016 | 22:27 | 5 000 Kč |