Salvador Dalí
Nekonečná záhada
Id: 397103
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 13048x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 99