Salvador Dalí
Neviditelný muž
Id: 417501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.239
zobrazeno: 1544x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč