Salvador Dalí
Objevení Ameriky - Sen Kryštofa Kolumba
Id: 451301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 81,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242
zobrazeno: 2151x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč