Salvador Dalí
Persistence paměti
Id: 439301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5164x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 700 Kč