Salvador Dalí
Pocta Homérovi
Id: 17203
litografie/papír, velikost tisku 28 x 52 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2406x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 600 Kč