Salvador Dalí
Portrét Galy
Id: 154504
litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole číslováno 230/500, značený papír, zaskleno, rámováno, získáno ze soukromé sbírky PhDr. Michala Bycka
zobrazeno: 2276x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč