Salvador Dalí
Poslední večeře (The Last Supper)
Id: 495601
litografie/papír Japan, rozměr ve výřezu 52 x 69 cm, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno Leon Amiel New York, 1981
zobrazeno: 5104x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
30 005 Kč