Salvador Dalí
Richard III
Id: 8501
barevný lept/japonský papír, velikost tisku 17,5 x 12,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole č. 93/250, vzácně se vyskytující exemplář z kolekce Shakespeare II, který je uveden v souborném katalogu autorova díla vytvořeném Albertem Fieldem, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3662x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč