Salvador Dalí
Santiago El Grande
Id: 111104
litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 33,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, značený papír, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3165x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 55