Salvador Dalí
Space Elephant
Id: 420607
litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2735x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 58