Salvador Dalí
Spectre Du Sex Appeal
Id: 2190
litografie/papír, č. 206/300, rozměr ve výřezu 64 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, antireflexní sklo, přiložen certifikát z roku 1980, původním majitelem zakoupeno v New Yorku
zobrazeno: 3955x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč