Salvador Dalí
Šťastný jednorožec
Id: 403001
litografie/papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52 x 62 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 6/300, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7747x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 007 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 84