Salvador Dalí
Šťastný jednorožec
Id: 473401
barevná litografie/papír/zlatý prach, rozměr ve výřezu 52,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 240
zobrazeno: 2663x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 56