Salvador Dalí
Šťastný jednorožec
Id: 527702
barevná litografie/papír/zlatý prach, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 240
zobrazeno: 8798x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč