Čas na serveru 16:30:22

Salvador Dalí
Šťastný jednorožec

Id: 527702

Šťastný jednorožec

  •  / Šťastný jednorožec / Salvador Dalí

barevná litografie/papír/zlatý prach, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 240

zobrazeno: 8772x

Vyvolávací cena:

27 000