Salvador Dalí
Talíř Atletica
Id: 167704
postříbřený kov zdobený serigrafií, průměr 28 cm, vše rámováno a zaskleno, na zadní straně certifikát původu, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem Bycko
zobrazeno: 4815x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
13 000 Kč