Salvador Dalí
Tanec
Id: 387001
dřevoryt/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole č. listu 41/200 rámováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3655x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
48 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 75