Salvador Dalí
Tři grácie
Id: 338701
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,8 x 22,1 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 10120x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 53