Salvador Dalí
Tři Grácie
Id: 382802
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 1954x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 51