Salvador Dalí
Tři grácie
Id: 407605
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,5 x 22 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 2491x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 055 Kč