Salvador Dalí
Tři mladé ženy a tající piano
Id: 425602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 66 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242
zobrazeno: 2232x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 66