Salvador Dalí
Vítězní koně
Id: 439302
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 44 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2136x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč