Čas na serveru 02:00:31

Salvador Dalí
Zebulun

Id: 496302

Zebulun

  •  / Zebulun / Salvador Dalí
  •  / Zebulun / Salvador Dalí
  •  / Zebulun / Salvador Dalí
  •  / Zebulun / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 39 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu Dvanáct kmenů izraelských, vydáno k 25. výročí státu Izrael, reference Albert Field 78-72-6-H

zobrazeno: 5834x

Vyvolávací cena:

32 000