Salvador Dalí
Žena a motýl
Id: 1963
litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 6149x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
79 500 Kč
Příhozy: 82