Salvador Dalí
Žena s hlavou růží
Id: 10601
litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 4106x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč