Sára Saudková
Akt
Id: 432803
fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1107x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč