Silvie Vurcfeldová
Světla (art brut)
Id: 517404
akryl/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, ze sbírky Art Brut významného českého psychiatra
zobrazeno: 230x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
9.9.2024, 19:54:00
3.9.2024 | 18:25 | 2 500 Kč |