Slávka Krátká
Okrajová čtvrť
Id: 383205
aryl/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a autorské razítko
zobrazeno: 2326x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč