Soběslav Pinkas
Na cestě
Id: 235101
olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 2755x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
93 000 Kč