Soběslav Pinkas
Podvečer
Id: 292503
olej/plátno, rozměr 29 x 23 cm, neznačeno, oděrky na rámu, doba vzniku cca 1875, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1962x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč