Soter Vonášek
Lomnický štít
Id: 187
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno PD, původní stav, drobné otluky na rámu
zobrazeno: 3809x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
22.1.2013, 21:20:00
2.1.2013 | 13:21 | 6 500 Kč |