Stanislav Balko
Abstraktní motiv
Id: 88501
olej/plátno, rozměr 90 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky olištováno
zobrazeno: 3048x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 289 Kč