Stanislav Diviš
Katedrála
Id: 536602
akryl/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 202x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
11 000 Kč
2024,12-1,02,21,16,00
minimální příhoz 500 Kč