Stanislav Feikl
Karlův most
Id: 309501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole
zobrazeno: 3576x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 110