Stanislav Feikl
Na pohovce
Id: 1401
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stará oprava plátna viz foto, původní stav
zobrazeno: 3049x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
16 500 Kč