Stanislav Feikl
Na řece
Id: 316203
olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
zobrazeno: 3526x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 505 Kč