Stanislav Feikl
Večerní Mostecká věž
Id: 462001
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na několika místech drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 651x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč