Stanislav Holý
Království zvířat
Id: 154604
kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2508x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 600 Kč
Příhozy: 50