Stanislav Holý
Oči
Id: 377403
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 51 cm, značeno, číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, sklo poškozeno, nerámováno
zobrazeno: 1861x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč